VSEO umieszczanie i pozycjonowanie filmików na youtube

odpowiedni dobór tekstu. Niezmiernie ważny jest tytuł filmiku. Ponieważ youtube już od kilku lat należy do google istnieją tu podobne zasady jakieś kiedy istniały w doborze metatagów przy optymalizacji strony. Słowa w tytule mają największe znaczenie, im słowo jest bliżej początku tytułu, tym jest ważniejsze. Duże znaczenie mają również tagi. Musimy w nich umieścić frazy, które najczęściej nasza potencjalna widownia wpisuje w wyszukiwarkę youtube. Bardzo ważny jest również opis filmiku, w nim również musimy umieścić frazy, które osoby przeglądające youtube będą poszukiwać (oczywiście musi być to zgodne z tematyką filmiku). Tekst, który jest również brany pod uwagę przy wyszukiwaniu najlepiej odpowiadających filmików w wyszukiwarce, to tekst zawarty w adnotacjach. Adnotacje są to takie napisy pojawiające się dokładnie na wyświetlanym filmiku.

Ponadto dobrze, jeżeli zadbamy też przy tym o odpowiednie linki zewnętrzne dla tego filmiku, czyli dodamy link do tego filmiku na naszej stronie, na naszym zapleczu i będzie dodawać wpisy do katalogów i precli linkując do niego.

Ponadto pozycjonowanie filmiku jest dużo łatwiejsze i znacznie szybciej można wypozycjonować naszą stronę w google dzięki temu sposobowi, także jest to sposób na małokosztowne i szybkie seo.

One thought on “VSEO umieszczanie i pozycjonowanie filmików na youtube

  1. Sławek

    Będę zaglądał na stronę. Zwięzły i pomocny materiał dla laika takiego jak ja. Dziękuję.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *